BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Toçoğlu: “İnsanlık tarihinde kara bir leke olarak anılacaktır”


29 Haziran Çarşamba 2016.

YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu:

“Bu alçak eylemler insanlık tarihinde kara bir leke olarak anılacaktır”

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası  (YERELSEN) Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırısı sebebiyle mesaj yayınladı.

Toçoğlu mesajında;

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen terör saldırısı sonucunda 36 vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve 147 vatandaşımız da yaralanmıştır. Özellikle Ramazan ayında gerçekleşen böylesine kanlı bir saldırı terörün hiçbir inanç, değer ve düşünceyi gözetmeksizin bütün insanlığı hedef aldığını açıkça göstermektedir.

Bu tür hain ve kirli eylemlerle, asker sivil ayırt etmeksizin gerçekleştirilen terör saldırıları hiçbir zaman hedefine varamayacak ve bu alçak eylemler insanlık tarihinde kara bir leke olarak anılacaktır. Bu saldırı ülkemizin istikrarına, birlik ve beraberliğine yapılmış bir saldırıdır. Türkiye’nin uluslararası alanda imajını zedelemeyi amaçlayan bu hain saldırı masum insanların hayatları üzerinden propaganda yapmayı hedeflese de terör hiçbir zaman menfur emellerine ulaşamayacaktır.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası olarak bu insanlık dışı saldırıyı şiddetle lanetliyor, faillerinin en kısa zamanda bulunmasını temenni ediyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz.  Milletimizin başı sağolsun.

Zeki TOÇOĞLU

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası

Genel Başkanı