BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Toçoğlu’dan Katılımcılara Sertifika


14 Aralık Pazartesi 2015.

Sendikamız tarafından düzenlenen 13. Ulusal Eğitim Programı sonrasında eğitime katılan 48 belediye başkanına sertifikaları verildi.

10 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Afyon Güral Hotel’de divan şiiri uzmanı Av. Hayati İnanç tarafından “Şiir ve Gelenekte Yöneticilik” konulu eğitim verildi. Eğitim sonrasında katılımcılara teşekkür eden YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu; yöneticilikte sözü doğru ve yerinde söylemenin önemli olduğunu vurguladı.

Toçoğlu; “Şiirle yoğrulmuş bir gelenekten geliyoruz. Düşünce ve maneviyat gibi birçok alanda olduğu gibi yöneticilikte de şiirin bize yol gösterici olduğunu bu eğitim vesilesi ile bir kez daha anlamış olduk. Toplumu yönetenler ile kelimeleri yönetenlerin arasında her zaman kuvvetli bir bağ olmuştur geleneğimizde. Divan edebiyatımızın zengin içeriği sayesinde tarihin büyük yöneticilerinden dersler alıyoruz. Bu eğitimin yöneticiliğin önemini vurgulaması açısından verimli olduğu kanaatindeyim. YERELSEN olarak bu tür eğitimlere devam edeceğiz. Bu eğitimin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan eğitim programı sonrasında Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi.