BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Toçoğlu: Saldırılar Devlet ve Milletimizi Yıldıramayacaktır


27 Ağustos Cumartesi 2016.

YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, Cizre’de yaşanan terör saldırısını kınadı.

Toçoğlu Mesajında şöyle dedi;

“Gaziantep’te sivillere yönelik düğün katliamından sonra bu sabah Cizre’de emniyet kuvvetlerine yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırısı bir kez daha yüreklerimiz yakmış ve bizleri derin bir üzüntüye sevk etmiştir.

 15 Temmuz sonrası, milli irademize karşı sürdürülen saldırıların ard ardarda gelmesi ülkemizin geleceğine yönelik planlı bir komplonun parçası olduğunu açıkça göstermiştir. Ülkemize yönelik dört koldan sürdürülen bu insanlık dışı eylemler birik ve beraberliğimizi, refah ve istikrarımızı hiçbir şekilde bozamayacak ve terör asla hedefine ulaşamayacaktır.

Türkiye’nin bölgesel güç olma yönünde engel teşkil eden karanlık odakların planları, devletimizin gücü ve kararlığı sayesinde boşa çıkarılacaktır. Bu saldırıyı gerçekleştirenler bilmelidir ki bu insanlık dışı saldırılar devlet ve milletimiz yıldıramayacak aksine birlik beraberliğimizi daha da perçinleyecektir.

YERELSEN camiası olarak bu hain saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

YERELSEN Genel Başkanı
Zeki Toçoğlu