BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Toçoğlu: Vahşi Saldırıyı Şiddetle Lanetliyoruz


11 Aralık Pazar 2016.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) Genel Başkanı Zeki Toçoğlu 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısına dair kınama mesajı yayınladı.

Başkan Toçoğlu mesajında şöyle dedi;

“Dün akşam İstanbul Beşiktaş’ta emniyet personeli ve vatandaşlarımızı hedef alan bombalı saldırı, terörün çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne sermiştir. Polis ve sivil ayırt etmeksizin 38 vatandaşımızı vahşice katleden ve yüzlerce vatandaşımızı yaralayan bu saldırı her ne kadar yüreklerimizi dağlasa da ülkemizin birlik ve beraberliğini asla bozamayacaktır.

Türkiye’nin geleceğe yönelik hedeflerini insanlık dışı eylemlerle sekteye uğratmaya çalışan bu alçak saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşmayacaktır. Hain saldırılar dolayısıyla geçmişte defalarca yaşadığımız bu büyük acıyı yine aynı metanetle, milletçe kenetlenerek, birlik ve berberlikle aşacağız inşallah.

Vatanımıza, birlik ve beraberliğimize, istikrarlı yürüyüşümüze kast eden bu vahşi saldırılar devlet ve milletimizin azim ve kararlığını hiçbir şekilde törpüleyemeyecek, demokrasi ve hukuk yolunda gösterdiğimiz ilerlemeyi asla sekteye uğratamayacaktır.

 

Ülkemizin huzuruna kurşun sıkarak masum insanların hayatını alçak eylemlerine alet eden bu vahşi saldırıyı şiddetle lanetliyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

YERELSEN Genel Başkanı

Zeki Toçoğlu