BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Uzunçiftlik Belediyesi’nde İmza Töreni


26 Mayıs Pazartesi 2008.

 
 
 
 
Uzunçiftlik Belediye Başkanlığında 63 işçiyi kapsayan Toplu iş sözleşmesi Belediye düğün salonunda yapılan törenle birlikte taraflarca imzalandı.
 
 
  
 


Törene,  Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Sendikamız Genel Sekreteri Av.Halil ÜSTÜNDAL, Uzunçitlik Belediye Başkanı Yaşar SÖNMEZ ile Genel-İş Kocaeli Şube yetkilileri ve Belediye çalışanları katıldılar.
 
 
 
 
 
 
Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU konuşmasında “ Güzel bir görüşme sürecinin yaşandığını, Toplu iş sözleşmesi görüşme sürecinde Genel-İş Şube yetkililerinin sorumlu sendikacılık anlayışı ile masaya geldiğini ve iyi bir sözleşmeye birlikte imza attıklarını ifade etti. Ayrıca, sözleşmede emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Yaşar SÖNMEZ konuşmasında “ Güzel bir sözleşmeye daha imza atmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek “Çalışanları evlatlarımdan ayırmadım. Var olanı onlardan esirgemedik” dedi.  

 

Genel-İş  Şube Başkanı Gürol GÜÇLÜ ise, “TİS. Sürecinde hem Yerelsen yetkilileri hem de Başkan Sönmezin yapıcı bir tavır içerisinde olduklarını, böylelikle rahat bir şekilde sonuca ulaşıldığını ifade ederek,  “Sendikamız Genel Başkanı KARALOĞLU ve Belediye Başkanı SÖNMEZ’e teşekkür etti.
 

 

 
Konuşmaları müteakiben  Belediye çalışanları adına Başkan SÖNMEZ’e bir teşekkür plaketi verildi.