BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yeni Yönetim İlk Toplantı


19 Ocak Pazartesi 2009.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sendikamızın yeni Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarına seçilen üyeleri ilk toplantılarını 15 Ocak 2009 tarihinde Serdivan Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU’nun daveti üzerine Serdivan Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirdiler.

 

 
 
 
 
Toplantıya Sendikamız organlarına seçilen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Münir KARALOĞLU, Kocaeli BŞB Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Serdivan Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU, Yalova Belediye Başkanı Barbaros BİNİCİOĞLU, İzmit Belediye Başkanı Halil Vehbi YENİCE, İSU Genel Müdürü İlhan BAYRAM, Karasu Belediye Başkanı Ahmet GENÇ, Kocaeli BŞB Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Kemal ALTUNEL ve Altındere Belediye Başkanı Mehmet ÇAKMAK katıldı. Öte yandan, toplantıda sendikamız Genel Sekreteri Mümtaz UZUN, Uzmanlarımız Hasan TENLİK ve İzzettin AS da hazır bulundular.
 

 

 

Toplantıda ilk olarak yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Vekili ile yeni Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Başkanları belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanı olarak Münir KARALOĞLU, Başkan Vekili olarak da Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU seçilirken, Denetim Kurulu Başkanlığına Hendek Belediye Başkanı Ali İNCİ, Disiplin Kurulu Başkanlığına ise Karasu Belediye Başkanı Ahmet GENÇ seçildi.

 

Sendikamız Genel Sekreterinin Toplu İş Sözleşmeleri müzakereleri konusunda Yönetim Kuruluna bilgi vermesi ile devam eden toplantıda, “Sendikamızın Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerinde nasıl bir strateji uygulanması gerektiği konusu değerlendirildi. Bu süreçte karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları tartışıldı. 

 

Genel Başkanımız Münir KARALOĞLU, yeni Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarında görev alacak üyelere yönelik olarak yaptığı teşekkür konuşmasında yeni yönetimin Sendikamıza ve çalışma hayatına hayırlı olması temennisini dile getirdi.