BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

YERELDEN DEĞERLER DERGİSİ ÇIKTI


28 Ocak Pazartesi 2013.

Sendika olarak üyelerimiz arasındaki bilgi paylaşımını hızlandırmayı amaçlayan YERELDEN DEĞERLER isimli dergimizin ilk sayısını okurlarımızın paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

İlk sayısı Afyon Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı’nda Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu tarafından yapılan dergimiz üyelerimiz tarafından ilgiyle karşılandı. Konuyla ilgili Genel Başkanımız; “Bugün sendikamız tarihinde yeni bir döneme giriyoruz. Artık sendikamızın faaliyetleri web sitemizle birlikte periyodik olarak yayımlanacak olan YERELDEN DEĞERLER isimli dergimiz aracılığıyla sizlerle paylaşılacaktır. Bu dergi vesilesiyle aramızdaki gönül köprüsünün daha bir kuvvetleneceğine olan inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

Sendikamızın faaliyetlerini Bizden Haberler alt başlığıyla üyelerimizle paylaşmayı amaçlayan YERELDEN DEĞERLER isimli dergimiz, çalışma hayatı ve yerel yönetimlerle ilgili yaşanan gelişmeleri de sayfalarına taşımayı hedeflemiştir.

Her sayımızda bir üyemizi, kendilerinin vermiş olduğu bilgi ve veriler doğrultusunda tanıtmayı amaçladığımız dergimizin ilk sayısını termal turizmin başkenti olarak bilinen Afyonkarahisar Belediyemize ayırdık.

Yine dergimiz aracılığıyla sendikal hayatta yaşanan yasal gelişmeleri ve uygulamalarda bizlere ışık tutacak Yüksek Yargı Kararlarını / içtihatlarını da okurlarımızla paylaşacağız.

Ayrıca dergimizin kültür bölümünde Anadolu’muzun mayası olan milli ve manevi değerlere yer vererek tarihi anlamda bu değerlere olan vefa borcumuzu dile getirmeye çalışacağız.

Sendikamızın yayın organlarından biri olarak ilk sayısı Ocak 2013 tarihiyle yayımlanan dergimiz periyodik aralıklarla yayın hayatını devam edecektir. Renkli içeriği ve görsel tasarımıyla okur odaklı bir dergi olmayı amaçlayan dergimiz yeni sayılarla okurlarımızı selamlayacaktır.