BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yerelsen DOMİF 2012’deydi…

Kısa adı MARKA olan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve İşkur tarafından organize edilen  DOMİF 2012-Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı yapıldı.

Sendikamız Yerelsen’in de iştirak ettiği fuar Kocaeli’de bulunan İnterteks Uluslararası Fuar alanında yapıldı. Kurulduğu günden beri kısa zamanda yurt genelinde örgütlenen ve adından sıkça söz ettiren YERELSEN, sadece toplu iş sözleşmesi değil iş hayatıyla ilgili her türlü faaliyetin içinde bulunduğunu bir kere daha gösterdi.

200 den fazla firma ve kurumun iştirak ettiği ve 3 gün süren fuara katılım beklentinin çok üzerinde gerçekleşti. Yerelsen, hem kurmuş olduğu standıyla, hem de ziyaretçilerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı fuarın en gözde kuruluşlarından biri oldu.

Bakan Yardımcısından ziyaret…

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil ETYEMEZ’de fuara katılanlar arasındaydı. Standımızı ziyaret eden Etyemez, Sendikamız hakkında bilgiler aldı. Genel Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU tarafından bilgilendirilen Etyemez’e günün anısına bir tablo hediye edildi.