BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yerelsen İftarda Buluştu. Genel Sekreter Av.Halil Üstündal Veda Etti


8 Eylül Pazartesi 2008.

 
 
  
 
 
Sendikamızca düzenlenen iftar programına, Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Yönetim Kurulu üyelerimiz; Abdullah KÖKTÜRK, İlhan BAYRAM, Kemal ALTUNEL, Denetim Kurulu üyelerimiz; Doğan EROL, İsmail YILDIRIM, Disiplin Kurulu üyelerimiz Esener MAÇİL, Habib SARMAN ile Sendikamıza üye Belediye Başkanları ve Genel Müdürler katıldılar.
 
 
 
 
 
 
 
Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, iftar yemeği sonrası katılımcılara bir teşekkür konuşması yaptı.

KARALOĞLU, “ Kurulduğumuz günden bu yana iyi işler başarmak için çaba sarfettik. Bunda da başarılı olduk. Toplu İş Sözleşmelerini kimseyi zor durumda bırakmadan tamamladık. Avrupa Birliği destekli “Yerel İş Barışı Projesi”ni yürüttük. Bu proje ile büyük takdir topladık. Faaliyette bulunduğumuz süre zarfında kamu yararını gözeterek çalışmalarımızı sürdürdük. Yerelsen olarak bundan sonra da aynı çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.

 
 

2005 yılından itibaren sendikamızda Genel Sekreter olarak görev yapan Av. Halil ÜSTÜNDAL, sendikamızdan ayrılışı münasebetiyle yaptığı veda konuşmasında “Burada görev yaptığım süre içerisinde hep iyi işler yapmaya çalıştık. Kamu yararı ilkesinden ödün vermedik. Toplu İş Sözleşmelerini imkanlar dahilinde, en uygun şekilde imzalamaya çalıştık. Bundan sonra da Yerelsen’in aynı hedefler doğrultusunda hareket edeceğine inanıyorum. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 
 

İftar programı, Sendikamızın 3. yılı faaliyetlerinin değerlendirilmesi ile sona erdi.