BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

YERELSEN teşkilatlanmaya hız verdi


6 Nisan Çarşamba 2011.

YERELSEN’de gündem teşkilatlanma


Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) Genişletilmiş İstişare Kurlu Toplantısı, Yalova’nın Termal İlçesi’nde bulunan Thermalium Park Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve belediye iştiraklerinin yöneticileri katıldı


ÜYELER DAHA FAZLA ÇALIŞMALI

Toplantıda bir konuşma yapan YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, YERELSEN’in teşkilatlanma çalışmalarının hızlandığını söyledi. Katılımlarından dolayı üyelere teşekkür eden Toçoğlu, üyelerin çalışmalarda daha fazla yer almaları gerektiğini vurguladı. YERELSEN Genel Sekreteri Mümtaz Uzun ise YERELSEN’in çalışmaları hakkında bilgi verirken toplu iş sözleşmeleri hakkında değerlendirme yaptı. 2011 yılındaki sözleşmeler ve faaliyetlerle ilgili sunum yapan Uzun, teşkilatlanma çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini vurguladı.


KAYNAŞMA FIRSATI BULDULAR

Toplantıya ev sahipliği yapan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ise YERELSEN’e yeni üye olduklarını belirterek, yapılan toplantının özellikle kaynaşma noktasında çok önemli olduğunu vurguladı. Koçal, Yalova’da bulunan bütün belediyelere YERELSEN’e üye olmaları tavsiyesinde bulundu.