BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yerelsen Yönetimi Yalova’da


7 Mart Cuma 2008.

 

 

06.03.2008 günü Yalova Belediye Başkanı Barbaros H.BİNİCİOĞLU’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Başkan Vekilimiz  Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Yönetim Kurulu üyelerimiz İlhan BAYRAM, Kemal ALTUNEL, Halil Vehbi YENİCE ve Abdullah KÖKTÜRK ile Denetim Kurulu üyemiz Doğan EROL ile Disiplin Kurulu üyemiz Esener MAÇİL katıldı.

 


Yalova Belediyesi adına ise, Belediye Başkanı Barbaros H. BİNİCİOĞLU’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Adem GÜLSÜN ile Dinçer İLHAN ve İnsan Kaynakları Müdürü Nesrin YALIM hazır bulundu.

 

 

 

  


 

NEDEN YERELSEN’E ÜYE OLDUK?

           


Barbaros H. BİNİCİOĞLU  toplantıda yaptığı konuşmada, “YERELSEN yönetimi ile birlikte olmanın verdiği mutluluğu” ifade eti.


Ayrıca,  “Toplu İş Sözleşmesinin imzalanması ve uygulanması süreçlerinin zorluğuna, yaşanan sıkıntılara dikkat çekerek, bu meşakkatli ve sabır gerektiren süreçte uzman bir ekiple çalışmanın avantajını yaşadıklarını” belirtti.


BİNİCİOĞLU, “Yaptıkları araştırmalar neticesinde YERELSEN’in bu alanda  hizmet veren profesyonel bir kuruluş olduğu için tercih edildiğini, çevre belediyelere YERELSEN’e üye olmalarını tavsiye ettiklerini” ifade etti.


 


ÜYELİK İÇİN TEŞEKKÜR


 


Genel Başkanımız Münir KARALOĞLU da “Yalova Belediyesinin Yönetim Kurulu toplantısına ev sahipliği yapmasına teşekkür ederek,  Yalova Belediyesinin Sendikamıza üye olmasından dolayı, memnuniyetini” ifade etti.


 


Sendikamız Genel Sekreterinin Toplu İş Sözleşmeleri müzakereleri konusunda Yönetim Kurulu’na bilgi vermesi ile devam eden toplantıda, “Sendikamızın Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerinde nasıl bir strateji uygulanması gerektiği konusu değerlendirildi. Bu süreçte karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları tartışıldı. 

 

EĞİTİM SEMİNERLERİNE DEVAM


 


Sendikamızca, 30 Ocak-03 Şubat 2008  tarihleri arasında, yaklaşık 100 kişinin katılımıyla Antalya Falez Otel’de gerçekleştirilen Eğitim semineri ile ilgili olarak da, Yönetim Kurulu bilgilendirildi.


 


Yönetim Kurulunda eğitim seminerlerinin  devam ettirilmesi doğrultusunda karar alındı.