BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yerelsen’den Bayram Mesajı


12 Mayıs Çarşamba 2021.

Beraberlik duygusunun dayanışma ile katmerleştiği Ramazan ayını tamamlayarak bayrama erişmiş bulunuyoruz. Dünyada ve ülkemizde devam eden pandemi koşullarına rağmen Ramazan ayının manevi yoğunluğunu hepimiz en üst düzeyde hissettik. Buruk bir sevinçle idrak ettiğimiz bu güzel bayramın tüm ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyoruz.

Sevincimizle hüzünle birleştirdiğimiz bu mübarek bayramın gerek ülkemizdeki pandemi koşulları ve gerekse dünyada küresel salgının ulaştığı boyut itibariyle farklı bir anlamı daha bulunmaktadır. Paylaşım ve dayanışma konusunda hassasiyetimizi artırmamız gereken bu günlerde aynı zamanda başta Filistin olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde zulüm gören insanları da unutmamak gerekmektedir.

Bu vesileyle başta ülkemiz ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, küresel salgının bir an önce bitmesi için belirlenen kurallara dikkatle uymak gerektiğini hatırlatıyor ve  dünyanın tüm mazlumlarını da unutmadığımızı ifade ediyoruz.

Ekrem YÜCE
Yerelsen Yönetim Kurulu Başkanı