BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Yıldırım Belediyesi’nde Mutabakat Sağlandı


15 Haziran Cuma 2018.

Yıldırım Belediyesi’nde 149 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı. Yıldırım Belediyesi’nde 04.06.2018 tarihinde gerçekleşen son toplantıda taraflar kalan maddeler üzerinde mutabakat sağlandı.

Toplantıda işveren vekili sıfatı ile yer alan Yerelsen’i Sendika Uzmanlarından Hasan TENLİK ve Murat ASLAN temsil etti. Toplantıda Yıldırım Belediyesi’ni temsilen Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Togay YILMAZ, İnsan Kaynakları müdürü Fahriye ŞAHİN, Mali Hizmetler Müdürü Kamil KANBUR ve Belediye Avukatı Seher İYİSOY yer aldı. İşçi tarafını ise Hizmet-İş Genel Başkan danışmanı Recep ÖZCAN, TİS Daire Başkanı Av.Muhammet Nurbaki TÜRKAY, Tis Uzmanı Yakup TÜRKALP, Hizmet-İş Bursa Şube Başkanı Mehmet KESKİN, Şube  Sekreteri Selim BAL Şube Teşkilatlanma Sekreteri Mustafa KILIÇ , Şube Mali Sekreteri Mustafa YAVUZ, Temsilci Erhan YILDIRIM ve Temsilci Zeynep KÖMÜK temsil etti.

149 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesinin imzalanması ile birlikte bir konuşma yapan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı EDEBALİ, yeni dönem için imzalananan toplu iş sözleşmesinin hem kurumumuza hem işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen başta Yerelsen ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum dedi.