BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Zeki Toçoğlu: “Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun”


4 Temmuz Pazartesi 2016.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Toçoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Sevinçle karşıladığımız mübarek Ramazan Bayramı birlik ve beraberliğimizin pekiştirildiği, bireysel ve toplumsal değerlerin öne çıkarıldığı, dargınlıkların, kırgınlıkların bir yana bırakılarak hoşgörü ve kardeşliğin daha yoğun yaşandığı en özel günlerimizden biridir.

Bütün bir yıl boyunca yaşadığımız iş yoğunluğu dolayısıyla gözden kaçırdığımız birlikteliklere çok şükür ki bu bayramlar vesilesi ile yeniden kavuşabilmekteyiz. Sabır, şükür ve bereket dolu bir mevsimin ardından tüm İslam âlemi olarak Ramazan Bayramı’na ulaşmış olmanın sevincini yaşamaktayız.

Ramazan ayı içerisinde ülkece maruz kaldığımız terör saldırıları nedeni ile her ne kadar bayrama buruk bir sevinç ile girmiş olsak da terörün hiçbir şekilde hedefine ulaşmayacağını biliyor ve her türlü hain saldırıyı bir kez daha nefretle telin ediyoruz.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) olarak ülkece yaşadığımız tüm sıkıntıların aşıldığı, milletçe huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde kucaklaştığımız günlerin daim olması temennisi ile aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlar huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.”

Zeki TOÇOĞLU

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası

Genel Başkanı